MOTOGRODZISKO II

ZLOT MOTOCYKLOWY - MOTOGRODZISKO

 

 

 

 

 

Klub motocyklowy WHITE ARROWS FG Burmistrz miasta i Gminy Grzegorz Benedykciński Rada Miasta Starostwo Powiatowe oraz Centrum Kultury w Grodzisku Maz. zaprasza na

II OTWARTY ZLOT MOTOCYKLOWY MOTOGRODZISKO .

Zlot odbędzie się w Natolinie /k Grodziska Maz. w dniach 19-21 sierpnia.

Oprócz szeregu atrakcji motocyklowych organizatorzy zadbali o atrakcje dla najmłodszych i dla mieszkańców miasta .

W piątek 19,08,2016 klub zaprasza motocyklistów I przyjaciół z całej polski na wieczór integracyjny z klubem WHITE ARROWS FG. W programie występ zespołu B-4 dobrze znany już naszym motocyklistom oraz  zespół LOST RAMBLER .Można będzie skosztować orzeźwiającej KLUBÓWKI   w edycji specjalnej Zagryzając  pieczonym dzikiem . i podziwiać występy ELI tancerki erotycznej,  Znanej motocyklistom  którzy odwiedzili zlot motocyklowy u Wściekłych łosi w  Wyszkowie w ubiegłym roku

Już od samego rana w sobotę od godz. 8ej przewidzieliśmy gry i konkursy dla dzieci i dorosłych i nie koniecznie motocyklistów .

Od rana również przygotowywać się będą do swoich występów zespoły koncertujące TT.BAND SWEER THE EMPRESS, ROCK UNION oraz gwiazda wieczoru zespół DŻEM !

O godz. 14 ej rozpoczynamy paradę na którą zapraszamy nie tylko pojazdy dwukołowe ale również Pojazdy Samochodowe Zabytkowe Historyczne I Wszystkie Które Tylko Zechcą W Niej Uczestniczyć

.W Tym Roku Trasa Parady Przebiegnie Nieco Inaczej Niż W Poprzednich Latach A Mianowicie Start Chemiczna ,Trasa 579,Szwolezerów ,Poniatowskiego Graniczna Matejki 3go Maja Bartniaka 1 Go Maja Konspiracji Zondka Kościuszki Sienkiewicza Wólczyńska Sadowa Montwiłła Sienkiewicza Królewską Do Milanówka Podwiejska Warszawska Piłsudskiego Smoleńskiego Kościelna Kościuszki  kwiatowa Chrzanów Nowy Powrót Na Ul Chemiczną

Po zakończeniu parady startujemy z koncertami . Między nimi przewidzieliśmy również atrakcje jak pokaz udzielania pierwszej pomocy ofiarom wypadku . pokaz ratownictwa drogowego przeprowadzoną przez Straż Pożarną oraz pokaz gaszenia palącego się pojazdu który oczywiście wcześniej w ramach pochłaniania agresji zostanie zniszczony przez chętnych mocnych wrażeń .

Sobotni wieczór zakończymy koncertem zespołu DŻEM po którym oczywiście nie przewidzieliśmy jeszcze całkowitego zakończenia imprezy zlotowej zapraszając do wspólnej biesiady i wspólnie spędzonego czasu .

Niedzielny program wypełni msza polowa odprawiona przez księży motocyklistów na zakończenie zlotu w intencji zmarłych motocyklistów. naszych przyjaciół i za szczęśliwe powroty z naszego zlotu .

Organizatorzy dołożą wszelkich starań aby Zlot motocyklowy MOTOGRODZISKO wpisał się w stały kalendarz imprez motocyklowych dla ludzi z całej Polski aby każdy znalazł coś dla siebie i z wielką przyjemnością powrócił tu za rok ! A może nawet znalazł tu swoje miejsce na ziemi.

Na stronie klubowej www.white-arrows.pl podawać będziemy najnowsze informacje dotyczące zlotu .

Organizatorzy proszą o udostępnianie naszego wydarzenia swoim znajomym